| SuZuki98 a întrebat:

Am o problema cu un program de filmare si acela este Fraps cand vreau sa filmez cu el apas pe F9 adica pe ce l-am pus sa filmeze si sa se opreasca videoclipul si cand apas nici nu filmeaza nici nimic si nu inteleg de ce.Ma puteti ajuta va rog.

Răspuns Câştigător
| AmXjKr a răspuns:

Filmarile se salveaza in folderul unde ai instalat Fraps (Movies/Screenshots). Cand se fac numerele rosii inseamna ca filmeaza, dar filmeaza putin daca nu ai licenta Fraps.