| maryan12gl a întrebat:

Am o problema cu youtube deci cand vreau sa ascult o melodie sau sa vad ceva imi merge foarte greu in reluare si nu stiu care e problema.Dau funda pentru raspunsul bun!

3 răspunsuri:
| anoxdox a răspuns:

Daca ai pc curatal sau daca nu schimba windowsul

| Cosmin1095 a răspuns:

Salut stefan schimba motorul de cautare adica de ex daca ai firefox stergel si baga chrome sau pur si simplu intra pe youtube din internet explorer

| maryan12gl explică:

Folosesc opera asta e cel mai rapid motor de cautare dc nu merge la fel youtube ca pe internet explorer