| SnookyGames a întrebat:

Salut tpu.Am o problema cu youtube deci cand vreau sa pun un comentariu la orice videoclip imi da asa : A aparut o problema la salvarea comentariului.Incearca din nou. asta imi da cam de 1-2 saptamani.Si nu stiu dc la un video apare la dislike -1 iar cand dau like imi apare 0! uitati-va si voi cum imi arata :| http://youtu.be/FzMQnpPQfAA Sper ca ma puteti ajuta dau funda!

4 răspunsuri:
| SirAndi a răspuns:

Este din cauza browserului, reinstaleaza-l sau sterge cookies-urile!

| SnookyGames explică (pentru SirAndi):

Am sters cookies-urile si l-am si reinstalat si tot asa imi face!
nu stiu ce sa fac...

| Caliman_Darian_Raul_1985 a răspuns:

Poate nu poti sa comentezi pentru ca ai conexiune slaba, la partea in care dai like si iti da dislike habar nu am

| SnookyGames explică (pentru Caliman_Darian_Raul_1985):

Este posibil...
Acolo nu ca am dat like si imi da dislike de cand am pus videoclipul nu am dat eu nimic mi-a aparut -1 la dislike...