| capbatutcatalina a întrebat:

Am o problema, din greseala am facut ca bara de activitati(bara ceea de josbig grin) s-a dus sus.Nu o pot da inapoi.Am incercat pur si simplu sa o trag, dar nu am putut.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| V1sL0w a răspuns:

Dai click dreapta pe bara si debifezi lock the taskbar si apoi ti apasat pe bara cu click stanga si o tragi inapoi, apoi bifezi lock the taskbar

1 răspuns:
| AlexPeNet a răspuns:

Ba am patit si eu dar mam prins repede trebuie sa dai clik dreapta pe ea si este bfata o chestie cu LOCK THE TASKBAR o debifezi si ti clik stanga apasat si o dai in jos! DONE! Funda?