| Miodrag_Marko_1997 a întrebat:

Am o problema grava (sa spun mai corect), cand deschid PC merge sunetul si pot asculta muzica,dar,dupa un anumit timp imi apare o eroare ca:Bad DirectSound driversad! Am incercat sa repar eroarea,am urmarit tutorialele,am reinstalat tot feluri de drivere dar nu merge de loc, am chemat si pe cineva care se pricepe (dar nimica, nimica si nimica) stit cumva ce trebuie sa fac:? Stiu ca se poate fixa problema(eroarea)asta? Va rog foarte mult!

2 răspunsuri:
| MusykForLife a răspuns:

Ai incercat sa dezinstalezi toate programele instalate pentru a merge sunetu si dupa sa instalezi din nou driverul la placa de sunet?

| Miodrag_Marko_1997 explică (pentru MusykForLife):

Multumesc oricum dar am rezolvat problema! Era simplu!