| Metin2zM a întrebat:

am o problema in counter-strike 1.6. Mi-am facut un server de zombie si nu merge sa ma loghez ca admin. Cand scriu in consola:

name RedDeadRedemption
setinfo pw_ parola (adevarata parola nu va intereseaza)
Cand apas enter imi da kick automat si imi zice: You have kicked. setinfo _cs & parola. Am facut tot ce trebuai sa ma pun admin am intrat in hlds cstrike addons amxmodx configs user si m-am pus admin exact cum trebuia: "Red Dead Redemption" "aici am pus parola" "abcdef..." "a". Prima data cand am intrat in amxx era amx_password_field "_cs" si peurma am modificat si am pus amx_password_field "_pw". Serverul e pe amxmodx. Imi zice ceva ca parola nu e buna. Dau funda la! La mine users.ini (acolo unde se dau admine) arata cam asa:

* Accese Admini *
*****************

Gods "abcdefghijklmnopqrstu"
****************************

"RedDeadRedemption" "aici am pus parola" "abcdefghijklmnopqrstu" "a"

Moderators "abcdefghijmnopqrsu"
*******************************

Administrators "abcdefimnu"
***************************

Helpers "abcefimu"
******************

Slots "abi"
***********

Aaa da si serverul e prin ip. Sper ca nu v-am dat batai de cap. Repet:

Răspuns Câştigător
| robert003 a răspuns:

Sterege server si fa altu

1 răspuns:
| Metin2zM explică:

Dar imi e lene sa mai fac alt server.