| Kindal38 a întrebat:

Salut TPU! Am o problema in gta foarte enervanta. Cand merg cu viteza mare in oras imi dispar texturile, blocurile etc. Dar eu am 45 fps. Ma gandeam ca e de la placa video(gt 710) asa ca mi-am cumparat acum 1 zi un rx 550 2gb. Da performante ff bune in jocuri (rocket league, minecraft, cs etc.) Dar tot imi dispar texturile in gta v. Tin sa precizez ca am 8 gb ram si un Intel pentium g3220 3ghz si un hdd de 500gb. Stiti oare de la ce este problema? Ma puteti ajuta pls?

Răspuns Câştigător
| codrinmaestruldumelor a răspuns:

In principiu problema este la procesor, fiind unul destul de vechi si din cauza hdd-ului ca nu citeste destul de repede datele de pe el, fiind texturi mari.