| Cioaca_Bogdan_1998 a întrebat:

am o problema in legatura cu cs-ul :
Imi merge sa intru pe sv normal, war3 si multe altele, dar cand intru pe un sv de zm ma lasa vre-o 30 sec. si apoi ma scoate de pe sv si din cs fara a imi arata nici-o eroare.
Cum pot sa rezolv problema?
(P.S. am internet pe stick, dar am intrebat multi prieteni care sunt din domeniu si mi sa raspuns ca singura problema de la internet ar fi lag-ul)

Răspuns Câştigător
| razvyaga a răspuns:

Incearca sa il dezinstalezi. Sterge toate folderele de CS din PC. Apoi instaleaza-l. Bafta.

4 răspunsuri:
| razvyaga a răspuns:

Doar pe un singur server sau pe mai multe. Daca este pe unul singur, inseamna ca un admin iti da Quit. Daca este pe mai multe inseamna ca trebuie sa il reinstalezi.

| Cioaca_Bogdan_1998 explică (pentru razvyaga):

De pe mai multe sv de zm ma scoate din cs. Am reinstalat cs-ul de mai multe ori am incercat si cu alt cs, dar tot la fel.

| Cioaca_Bogdan_1998 explică (pentru razvyaga):

Mersi mult.

| razvyaga a răspuns (pentru Cioaca_Bogdan_1998):

Incearca sa il dezinstalezi. Sterge toate folderele de CS din PC. Apoi instaleaza-l. Bafta.

| PamyLove a răspuns:

E din cauza lag-ului!