| anonim_4396 a întrebat:

am o problema in legatura cu Minecraft.Cand incerc sa deschid launcherul, imi apare o eroare:.NET Framework Initialization Error.Ce trebuie sa fac? ajutati-ma dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Puma123 a răspuns:

Salut!
Daca iti da eroarea NET Framework... Trebuie sa descarci NET Framework! Daca ai avut NET Framework iti trebuie un update la Framework! Depinde si ce lauuncher ai! Daca ai unu crack-uit da s-ar putea sa dea aceasta eroare si la cel clasic sansele sa dea aceasta eroare ar fi de 14% la un launcher crack-uit de 55% dar depinde! I-a launcherul de pe MineCraft Romania! Nu lua crack-uri de ici de colo! Cel de pe MineCraft Romania e gratis si contine toate versiunile de minecraft de la cea mai veche la cea mai noua! Funda thinking big grin?

| anonim_4396 explică (pentru Puma123):

Pai da man pe ala il am cel de la versiunea 1.0.0 pana la 1.7.2 pe ala il am dar nu-mi merge sa-l deschid.Mai zice in continutul eroarei:Unable to find a version of the runtime to run this application.Am instalat NET Framework 4 si Microsoft Redistruitable si NVidia si am actuliazat java si tot nu-mi merge.Nu stiu ce sa fac.

1 răspuns: