| maharaionut2001 a întrebat:

Salut tpu.Am o problema. Inainte vedeam cum merg gloanțele pe arme cand făceam spray.Ma refer la acea urma galbenă pe care o lasa glonțul până ajunge la țintă.De exemplu pe negev de la un timp gloanțele mergeau în același loc și se vedea asta.Acum nu mai vad gloanțele.Este ceva din setări?

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nu stiu despre ce gloane si arme vorbesti, TPU nu are nimic... in caz ca era un joc, sper ca nu te doare daca zici si care.

| IgnatVictor a răspuns:

Salut!
Nu știu de ce, dar ceva îmi spune că jocul la care te referi e CS:GO.
Legat de ce spui, așa ceva n-are cum să fie din setări. Poate că a fost vreun update la joc care a schimbat asta. Totuși, dacă joci pe un server atunci poate că există o comandă sau ceva care ți-a anulat linia aia gălbuie de gloanțe.