| ca4 a întrebat:

Am o problema: joc Battlestar galactica si am cont pe kobol. Dupa ce ma loghez si dau"start joc" incepe sa se incarce dar cerculetul ala e acoperit de un chenar alb.La fel si dupa ce intru,e acoperit cu alb si dradis-ul,chat-ul, optiunile de sus(camera,jurnal de bord, cala etc) nu stiu ce are, inainte mergea normal... se intampla de 2 zile. Va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| TonyGamesLion a răspuns:

Scuze dar nu prea cred ca e un raspuns pentru aceasta intrebare
cred ca e un virus sau nu mai ai memorie RAM