| bogdan555 a întrebat:

am o problema jocul minecraft se poate juca online doar cumparat sau se poate juca si altfel si daca da dati-mi link-ul cu minecraftul online. funda+vot

2 răspunsuri:
| WyndFTW a răspuns:

Lol Minecraft se joaca doar daca il cumperi. Versiuea depe situ lor e o prostie -_-. Nu poti juca minecrtaft nici multiplayer nici singel fara sal cumperi big grin. [asta daca nu esti eu tongue]

| Vnarcis a răspuns:

"asta daca nu esti eu" vaide tine...e greu sa ii spui omului sa il ia de pe http://www.minecraft-romania.com/......t6.html... dar daca esti prost si daca crezi ca un lucru atat de simplu de descarcat il ai doar tu inseamna ca ai cazut de cateva ori in cap