| Kakarotto2016 a întrebat:

Am o problema la calculator.Eu trebuie sa schimb windows 7 si cand trebuie sa fac particia imi scrie asta Failed to create a new partition on the selected unused space (Error : 0x80070017). Va rog frumos sa-mi spuneti cum sa fac sa nu mai apara eroarea.Dau funda

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Probabil vrei sa faci partitia intr-un loc unde NU ai atat spatiu cat vrei tu... big grin

| Kakarotto2016 explică:

In calculator am 250 GB si daca vreau sa fac o partitie cu 30 de GB apare eroarea