| Andrascu_Andrei_2000 a întrebat:

Am o problema la cs 1.6
Cand vreau sa trag cu o arma apas odata sa trag dar continua sa traga cand iau mana de pe mouse, si nu am probleme cu mouse-ul,am incercat cu multe cs-uri...Dar nimic! Plz help, dau funda!

Răspuns Câştigător
| iDarkness a răspuns:

Cauta un config.cfg default. Daca nu merge tine apasat tasta windows apoi apasa pe r, tasteaza regedit, selecteaza a 2 optiune "User config etc", cauta Valve si sterge acel fisier apoi instaleaza cs-ul iar. Recomand warzone 2014 insa sterge-i cfg-urile ca sa nu iesi murdar in wargods.

| Andrascu_Andrei_2000 explică (pentru iDarkness):

Nu stiu man, tot nu merge, mersi oricum! Cred ca mi se trage de la un admin.....Fiindca un prieten juca si si-a luat destroy.

2 răspunsuri:
| iDarkness a răspuns:

Da. Este posibil sa fie vorba de un plugin. Incearca sa-ti schimbi windows-ul.