| Sanchezz_Valentin_Alin_1973 a întrebat:

am o problema la CS sau la keyboard, nu-mi merge Insert, intru in CS sa activez un cod si nu merge, nu vreau raspunsuri de genul, 'joaga ba fara cod fraiere' sau altceva, vreau sa ma ajutati in legatura cu tasta insert, am sa las mai joc o poza cu ce am eu la setari si daca ar trebui sa schimb ceva, poate de asta nu merge. http://postimg.org/image/robqxa825/
am keyboard lock la insert, trebuie sa schimb ceva sau este bine asa? va rog ajutati-maaa. dau FUNDA mare celui care ma ajuta si imi explica sa inteleg, multumesc!

2 răspunsuri:
| Kimura_Akihiro_1994 a răspuns:

Ce fel de hack ai? =]

| Sanchezz_Valentin_Alin_1973 explică (pentru Kimura_Akihiro_1994):

CD Hack, am si lays, am mai multe si nici-unu nu merge. trebuie sa schimb ceva? dau funda daca ma poti ajuta!