| Cristyan21 a întrebat:

Am o problema la fifa 07 mereu cand se termina campionatul la manager mode si joc ultimul meci perfect vreau sa continui la acel club semnez cu jucatorii si dupa imi da eroare si iese din joc, de ce? Precizez ca joc cu v4 dar daca am originalul mai face asa?

1 răspuns:
| MikroGamer a răspuns:

Si eu am avut aceiasi problema... poate fi din cauza patch-ului nu prea ai ce face sa recuperezi salvarea adica sa mearga eu mi-am facut un nou profil de fifa si a mers! Daca nu merge asta scoateti patch-ul si lasa pe cel original!