| VuraRaresDarius a întrebat:

am o problema la Fortnite-ul de pe Ps4, cand imi conectez tastatura, in game cand apas pe D, caracterul se duce mereu in dreapta iar cand apas pe A, caracterul se duce mereu in stanga iar pe PC e mult mai diferit, acolo trebuie sa tin apasat pe tasta A ca sa se duca in stanga, pe PS4 daca apas o aingura data pe A se duce incontinuu in stanga, Dau funda :heart:

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Tastatura e facuta anume pentru PS? Daca nu iti trebuie una speciala.