| anonim_4396 a întrebat:

am o problema la metin2 privat (oricare)il downloandez il dezarhivez dar nu imi apare launcher iar cand dau pe autopatcher imi da eroare...ce sa fac? dau funda+vot celui care ma rezolva

1 răspuns:
| vali1616 a răspuns:

1.Ai grija ce anti-virus ai deoarece unele semnaleaza anumite aplicati ca fiind virusate/Sau managerul de download pe care-l folosesti(firefox/google chrome/internet ex)
2.Autopath-urile de obicei au nevoie de un program numit Net Framework(3.0/3.5/4.0)
3. Alece o resolutie buna! (eroarea acea care spune:computerul tau nu suporta grafica 3D) Iar in cazul asta poti folosi ceva adecvat gen Nvidia Driver care iti va seta rezolutia mereu dupa cerinte.