| DanySM a întrebat:

Am o problema la metin2RO! Cand pornesc clientu mi se blocheaza la fereastra de login! Adica mi se deschide clientu si atat, nu pot sa aleg niciun server nici ch! Cum as putea sa rezolv problema asta?

9 răspunsuri:
| cornelut a răspuns:

Sterge Metin2.cfg

| DanySM explică (pentru cornelut):

L-am sters dar tot nu merge!

| cornelut a răspuns:

Arunci spune-mi ce pc ai

| DanySM explică (pentru cornelut):

Am Laptop Asus g56j, windows 8.1, procesor i7, placa video Intel de 1gb si placa nVIDIA gtx850m 1gb, 4 gb ram si 1tb memorie.

| cornelut a răspuns (pentru DanySM):

Trebuie sa-i faci un reinstall si dupa sa instalezi direct x

| DanySM explică (pentru cornelut):

Reinstall la ce :la metin sau windows? Si apropo am direct x 11 instalat, iar windowsul l-am reinstalat acum 3 zile!

| cornelut a răspuns (pentru DanySM):

Metin

| DanySM explică (pentru cornelut):

L-am reinstalat si tot nu merge!

| Caceu_Danyel_1990 a răspuns:

Treci pe windows 10. așa am facut si eu si merge perfect