| sebyuser98 a întrebat:

AM o problema la PC. Cand ma uit la un videoclip, dupa un interval de minute se blocheaza, iar cand misc mouse-ul iși revine. La fel si la jocuri! Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Planta55 a răspuns:

Posibil e de la un virus (nu sunt 100% cam vreo 50% sigur)iti recomand sa iti dai un scan la pc cu antivirusul tau sau poate e o optiune de la windows (sleep mode la asta sunt sigur 30%)

| TheBwgg a răspuns:

Poate ai vreo erorare prin pc

| irealqw a răspuns:

Foarte simplu :sa nu te uiti la videoclipuri si sa nu te mai joci in jocuribig grin