| Sebytiristu a întrebat:

am o problemă la placa video rx 590 8 gb, cateodata cand intru intr-un joc nu dureaza 10 min si imi scrie pe monitor no signal, crash, imi puteti spune ce trebuie sa fac? Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Exista sanse sa se incinga pc-ul prea tare si ramai fara semnal ca sa nu se arda. Pateam asta la un pc mai vechi cand jucam WoW.

| ManeaRadu a răspuns:

Incearca sa schimbi driverele! Daca nu merge nici asa inseamna ca ventilatoarele nu mai merg bine!