| AndreiPlaysMCPE a întrebat:

Am o problema la telefon cand intru in magazin play imi sice : " Verificați conexiunea și reincercați" Fara raspunsuri să golesc cackeul și să sterg datele pentru ca am incercat și nu merge.

2 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Ai incercat sa bagi date mobile sau wi fi care merge? adica sa intrii pe net? ti-ai platit factura?

| AndreiPlaysMCPE explică:

Da am platit-o. Pot sa intru în net dar pe youtube și google play imi zice: Verificații conexiunea și reincercați