| PlanB a întrebat:

Am o problema la youtube...Cand incepe videoul sau oricand, merge un pic si se blocheaza cateva secunde si tot asa.
Cum rezolv? De la ce este? Inainte nu am avut problema asta.
Funda!

2 răspunsuri:
| Xao20 a răspuns:

Ai probleme cu internetu, reseteaza modemu, ruteru etc. daca nu se rezolva nimic e de la firma care are ai net si nu poti face altceva decat sa astepti

| XBluee12 a răspuns:

Probleme cu routeru' sau poate fi si WINDOWS-ul, dai refresh la router daca nu reinstaleaza browser-ul si daca nu WIN-ul si contacteazai pe cei de la firma ta de INTERNET! Succes!
Funda?