| cristiFCSB123 a întrebat:

Am o problema legata de gta san andreas multi player, adica samp. Cand intru pe un server, ma conectez si apoi iau un fel de bluescreen, se blocheaza calculatorul si se aude un bazait. joc pe rezolutia 1366x768x32, dar pe single player nu face asa. pot sa ma joc pe ce rezolutie vreau. eu zic ca am un pc foarte bun pentru samp.
PC-ul meu:
-4gb ram ddr3
-placa video nVidia gt 630
-procesor Intel Pentium dual-core 3.2 ghz.
-placa de baza Asus h81m-plus
solutii? as zuca si pe rezolutia x16 dar se vede foarte urat. p.s am windows 10 pe 64 bit. precizez ca pana acum cateva saptamani mi-a mers foarte bine. si am intrebat multa lumea si toti au zis ca nu conteaza daca am windows 10. cand mi-a mers aveam windows 7 dar l-am schimbat pentru ca nici pe el nu imi mai mergea, am incercat si uninstall si reinstall. am sters folderol din document si tot la fel face. abia acum cateva zile am schimbat windows-ul.

2 răspunsuri:
| ShepzevConspiracy a răspuns:

Ai instalat ceva moduri cumva?