| EuNrMx a întrebat:

Am o problema legata de jocul,,Minecraft". Atunci cand intru in joc(dupa ce imi pun numele si intru in lumea mea)joc cateva minute/secunde si jocul mi se inchide, fara a mai aparea o eroare.Am windows xp si as avea nevoie de ajutor.

Răspuns Câştigător
| DaNuTzU2013 a răspuns:

Iati minecraft beta sau alpha le gasesti pe google nu are rost sa-ti dau link. Daca iti face la fel incearca sa-ti downloadezi java pentru minecraft. Daca tot iti face asa fa-ti drivele video. Daca tot iti face asa laughing nu stiu...dar reinstaleazati windowsul.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat