| Vasy1998 a întrebat:

Am o problema legata de Pes 2016. Am pc destul de bun cred eu pentru cerintele acestui joc. Merg pe un windows 7 pe 64 bit, 4gb ram, procesor AMD Phenom 8450 Triple-Core 2.1 GHz si o placa video ATI Radeon HD 3600 Series 512 mb 128 bit. Problema e ca imi sacadeaza jocul. Cateodata ruleaza foarte bine timp de cateva momente apoi sacadeaza apoi acelasi proces. Poate ma puteti ajuta.

Răspuns Câştigător
| Robert2580 a răspuns:

Placa video e de vina e slaba daca ar avea macar un gb nu ar mai sacada, asta e parerea mea

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

"scartaie" din cauza lipsei de intretinere.
E ca la o masina pe care n-o duci la service si apar la rand problemele.
Trebuie curatat si reglat periodic, atat hardware cat si softul.

| AlexDFY a răspuns:

Placa video e cam slabuta, find cam veche, mai sterge si praful din pc

| Vasy1998 explică (pentru AlexDFY):

Praful e sters, e curata unitatea