| VαηAtoŕDєFuηDitE a întrebat:

Am o problema! Mi-am cumparat un laptop si mi-am instalat metin2ro.O luna de zile a mers jocul, dar dintr-o zi nu m-a lasat sa intru in joc.Scriabig grinetect game hack... ceva de genu.Va rog frumos sa ma ajutati!(DAU FUNDITA)

5 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Problema asta iti apare si daca metinul nu l-ai luat de pe site-ul original, sau ai folosit cod.

| WebMasta a răspuns:

Ma Vanatorule. Mai nou, au bagat in laptop-uri tehnologii care detecteaza jocurile retardate si nu te lasa sa le joci. N-ai ce face decat sa te lasi de Metin2.

| YoGxG00 a răspuns:

Ai jucat cumva cu hack ( coduri )?
Probabil din cauza asta. In mod normal nu avea de ce sa iti apara Detect game hack, decat daca ai jucat cu hack.

| VαηAtoŕDєFuηDitE explică (pentru YoGxG00):

Intr-adevar am folosit hack.Dar cum fac sa pot sa ma joc din nou?

| YoGxG00 a răspuns (pentru VαηAtoŕDєFuηDitE):

Pai poti sa iti dezinstalezi Metinul. Apoi sa il iei din nou de pe site-ul oficial.