| basarabia1234567890 a întrebat:

Am o problema, mi-am descarcat samp si cand vreau sa intru pe un anumit server imi apare,, the server didn't respond retrying" in rest serverele merg, daca stiti, ma puteti ajuta, Funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai versiunea de sa-mp corespunzatoare....versiune pot fi 0.3z,0.3x etc...

2 răspunsuri:
| xBiiaM a răspuns:

Hei! Ideea e ca unele servere sunt blocate temporar sau nu mai sunt bune. In general, SAMP nu prea mai e bun de ceva... in ultima vreme se inchid tot mai multe servere, din cauza ca nu mai sunt jucatori online cum erau odata. happy. asta e problema. nu toate pot merge. mi s-a intamplat si mie si mi-a explicat cineva. acum 2 ani am incercat sa intru si eu pe un server, scria si la mine acelasi lucru, si luna trecuta am incercat sa intru tot pe serverul ala, si scria ca a fost sters.

| NewLifeGaming a răspuns:

E simplu.
Ai doua optiuni.
1.Serverul de samp nu mai e online!
2.Serverul de samp a luat crash de la host si o sa revina in scurt timp!