| megabum a întrebat:

Am o problema... Mi-am descarcat si instalat jocul Gta San Andreas Multiplayer(SA:MP). La un momendat, cam circa o saptamana de la instalare, mergea jocul foarte bine si nu aveam probleme, dar cu timpul, jocul a inceput sa dea foarte multe Crash-uri si sa sa ma scoata din joc. Crash aparea din ce in ce mai des. Am zis sa reinstalez jocul dar am facut o mare greseala. Am reinstalat jocul la fel cum l-am instalat prima oara, dar cand intru pe un server, nu pot nici sa scriu parola ca sa ma loghez si imi da Crash. asa face de fiecare data.
Ce sa fac sa repar asta? Va rog mult sa ma ajutati ca nu rezist o zi fara SA:MP!
P.S: Am descarcat SA:MP de aici: http://www.sa-mp.com/download.php

Răspuns Câştigător
| eLLoco a răspuns:

Incearca sa pui GTA in alt disc [C sau D], Sau uite daca ai ceva moduri sau hack-uri, poate de aceasta.