| catalin2k a întrebat:

am o problema nu-mi merge tastatura in windows se blocheza ingheata in bios merge foarte bine Multumesc

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand ai instalat windowsul ultima oara? Fa o scanare cu ccleaner si actualizeaza driverele, sterge istoricul browserului, fa o scanare de virusi completa si vezi daca merge bine, daca nu reinstalare windows.

| catalin2k explică (pentru mgtow):

Dar nu pot instala windows deoarece se bloceaza la partitie
:::crying(

| mgtow a răspuns (pentru catalin2k):

Du-l la un informatician sa il reinstaleze, o cunostinta care se pricepe in domeniul IT asa iti iese gratuit.

| catalin2k explică (pentru mgtow):

Da nusti ce are o sa incerc o tastatura pe usb

| mgtow a răspuns (pentru catalin2k):

Incearca dar nu e problema de la tastatura daca ingheata ecranul. E windowsul invechit prea incarcat si trebuie reinstalat.

| catalin2k explică (pentru mgtow):

Ok cred si eu cai windows

| catalin2k explică (pentru catalin2k):

Sall sofer am gasit buba cu tastatura nu era windowsul era frecventa de la procesor.Dar amu mu-mi merge sunetul am instalat driverle an cd placi clopotelul mi activ dar tot nu mergesad