| RazvyBycu02 a întrebat:

Salut TPU,
Am o problema pe Windows 7, am placa de sunet Realtek High Definition si se aude un bazait pe fundal,doar atunci cand rulez o melodie, vorbesc pe Skype sau ceva...
Funda!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Difuzoarele sunt posibil la volum aproape maxim, de aici vin unele probleme, depinde de difuzoare, dar depinde si de pc in sine.
Incearca sa dai volumele putin mai jos, alte solutii nu prea sunt, ori e pe arse placa de sunet integrata pe placa de baza.