| Matematic a întrebat:

am o problema, presupun ca e de la placa video. De fiecare data cand ma uit la un video/joc ceva cateodata imi reda imaginea si sunetul intrerupt si sunetul putin distorsionat. Imi puteti spune ce are, adica e software sau poate fi si de la hardware?

1 răspuns:
| razvyaga a răspuns:

Ambele pot fi, dar in general jocul cere prea mult ca si cerinte si pc-ul nu le prea indeplineste, dar poate fi si software(multi virusi, programe degeaba etc.)