| PuținConteazăNumele a întrebat:

Am o problema, sa încep cu inceputul, am Huawei p9 si am avut o problemă cu magazin play, nu descărca, eroare 495, am rezolvat prin reset, telefonul fiin nou, iar acum nu mă pot conecta pe clash royal cu contul de google, apăs pe butonul respectiv si nimic, nicio fereastră, înainte meargea, nu as mai da iar reset. Sfaturi? multumesc

4 răspunsuri:
| Ghiordi a răspuns:

Posibil sa fie o eroare la "clash royal", daca prietenii tai reusesc sa se conecteze incearca sa duci telefonul in service sa ii faca un update de soft happy
p.s am si eu p9 big grin

| PuținConteazăNumele explică (pentru Ghiordi):

Uu,tot p9?laughing am o intrebare legata de baterie, cum te tine? Gen utilizare continuă? happy

| Ghiordi a răspuns (pentru PuținConteazăNumele):

Îl am de 1 an și ceva și a început să nu mă mai tina, abia duc o zi...

| PuținConteazăNumele explică (pentru Ghiordi):

Eu il am de 3 săptămâni, si in regim de utilizare continuă, Facebook, wapp, messenger si insta mă tine 5 ore.