| CatzPopularity a întrebat:

Am o problema si dau funda. Deci, am Google Chrome si am Windows 7. Vreau sa pun homepage-ul www.google.ro dar scrie acolo la Browser: Brower prestabilit Google Chrome.
Nu vreau google chrome, vreau google! Nu imi arata nimic cum as putea sa-l schimb. AJUOOOR?

1 răspuns:
| MariusZap a răspuns:

Exista o iconita micuta in forma de rotita pe care scrie Settings(Setari).Dai acolo si o sa iti apara tot felul de minuni.Tragi in jos pagina si o sa iti apara ceva gen "More options" si de acolo pui homepageul.