| ToxicUser a întrebat:

Am o problema si doresc sa raspunda doar cei care stiu.
Am o problema cu Gta-ul (Gta V) pana acum cateva zile mergea foarte bine, acum cand intru pe Story Mode (pe Online nu am incercat dar sigur tot asa face) nu se incarca cladirile/detaliile lor strazile ba apar, ba dispar apare si putin lag, nu inteleg din ce cauza, am descarcat si un program sa vad in ce stare este Hard-ul, dar totul este ok cu el nu are nimic. Am facut update si l-a driver-ul video dar tot asa. Am auzit de o metoda din Task Manager dar nu-mi merge. Sper sa ma ajutati. Dau FUNDA! O zi buna!

2 răspunsuri:
| vladrobertdics2000 a răspuns:

Schimba grafica din setari.

| ToxicUser explică (pentru vladrobertdics2000):

Nu e din cauza aia, am încercat să schimb în diferite moduri toate setările, nu este de acolo.