| ManueLL a întrebat:

Am o problema. Tocmai mi am cumparat o tastatura de gaming marvo kg909 si unele taste sunt inversate. Tastele sunt w, a, s, d respectiv sagetile. Sunt inversate gen sageata sus- scrie w, sageata jos-scrie s s-a.m.d. Si cand apas w, a, s sau d nu merge sa scriu. Spuneti-mi va rog cum sa rezolv. Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| ManueLL explică (pentru Wr3nch):

Da am instalat driverul, dar nu stiu in ce fel sa il folosesc pentru a reseta tastele la normal

| Apoka a răspuns:

Salut!
Doar inverseaza tastele, scoatele din partea stanga si baga le in partea dreapta unde sunt sagetile!
Daca nu merge, iti poti lua o tastatura ieftina cu luminite 30-40-50 lei daca nu iti permiti.

| ManueLL explică:

Da am instalat driverul. Nu stiu in ce fel sa il folosesc pentru a reseta tastele la normal