| SexyBlue a întrebat:

am o problema, un cont de-al meu de facebook pe care nu am mai intrat de foarte mult timp, deoarece nu am stiut parola, este dezactivat. Adica, cand incerc sa intru si dau ca am uitat parola zice ca: Contul tau este dezactivat. Ok, asta nu ar fi o problema ca e dezactivat, problema e ca inca a ramas la cautari pe Facebook si nu vreau, deoarece vreau alt cont. Cum fac sa scap de tot de el sau sa-l aflu pentru a-l putea sterge de tot?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Contul dezactivat ramane in cautari pe facebook o perioada, nu stiu cat. Ce te impiedica sa-ti faci alt cont? Foloseste alta adresa de email si nu ai nici o problema!