| Valy800 a întrebat:

am o problema.
Un prieten a venit la mine si mi-a reinstalat windows-ul l-a instalat cu succest totul bine si cand stau pe calculator opserv ca merge mai greu la fel si internetul stiu ca e din cauza calculatorului ca merge greu internetul cand nu l-a reinstalat nu mergea greu care e problema de calculatorul si internetul merg greu
Funda!

2 răspunsuri:
| RocKzZ a răspuns:

Daca ai x64 atunci e clar ca iti merge greu. Asa am patit si eu cauta si tu pe Google asa : Windows 7 cat ai High Disk Usage FIX. O sa ai cateva solutii iar apoi o sa vezi ca nu iti va mai merge asa greu. Asa am facut si eu cu un Windows pe care l-am instalat facut de mine si mi-a mers foarte greu la inceput. Funda? happy

| SirGilbert a răspuns:

Posibil ca versiunea de Windows instalata sa lucreze greu pe calculatorul tau.