| AlhghgfgdgAlxfr a întrebat:

am o problema uriasa.
as vrea sa fac o aplicatie android,dar nu stiu unde sa imi inregistrez aplicatia, dar am auzit ca exista un cost de 25 $, mai exista si alta cale de a ma inrefistra.
Daca ma ajutati dau funda?

Răspuns Câştigător
| sleeky1532 a răspuns:

Ai aplicatia facuta? Si daca da ai folosit eclipse? Si daca da CUM AI REUSIT? Toate versiunile de eclipse erau buguite trebuia sa dai restart la aplicatie ca sa continui proiectul. Nici butonul de clean project nu mergea...imi venea sa ma omor.