| LooKaTSkuarydzZ a întrebat:

Am o problema uriasa...In ultima vreme tot mai multe programe si jocuri de pe pc`ul meu au inceput sa nu se mai deschida si sa imi apara eroarea asta:
E:\Program Files\Yahoo!\Messenger\YahooMessenger.exe
This application has failed to start because the application configuration is incorrect.Reinstalling the application may fix this problem.
Am incercat sa reinstalez programul/jocul (Yahoo! e doar un exemplu pentru ca nici el nu imi merge) si chiar am reinstalat windows`ul...Care ar putea fi problema? Va rog un raspuns rapid!

4 răspunsuri:
| Nemesis2012 a răspuns:

Reinstaleza Windowsul, cu un stick bootabil cauta pe videotutorial cum sa faci.

| LooKaTSkuarydzZ explică (pentru Nemesis2012):

Am incercat si asta...straight face Tot la fel crying

| Nemesis2012 a răspuns:

Arunca calculatoru laughing) si ia-ti altu daca n-ai bani gaseste un mos si batel succes

| LooKaTSkuarydzZ explică (pentru Nemesis2012):

laughing Bun umorul am gasit solutia pe YT dupa 100 de videouri alese mersi happy