| KhiraluWolf a întrebat:

Am o problema... Vreau sa ii cer unui prieten "family library sharing" si nu stiu cum.
El spune ca merge si alta solutie in afara de a-te conecta pe contul lui?
E adevarat?

CINE RASPUNDE CEL MAI REPEDE(SI BINE) ARE FUNDDAAAA!

Răspuns Câştigător
| LittleManiac123 a răspuns:

Nu e adevarat singura metoda este sa intri pe contul tau steam-setings-family-autorize this compurter apoi intri pe contul lui si faci acelasi lucru doar ca dupa ceai autorizat contul lui bifezi casuta cu numele contului tau si dai share deasupra casutei si gata

1 răspuns:
| RoB3R1 a răspuns:

Nu e adevarat singura metoda e cea pe care presupun ca o stii si tu