| DrTerrible a întrebat:

Am o probleme cu Youtube. Am instalat in ultima saptamana peste 5 versiuni de Adobe flash player si am citit o gramada de chestii si toate spun ca se sacadeaza clipurile din cauza asta dar tot am instalat si dezinstalat pe ele si tot face figura asta. Acum de o saptamana a inceput sa se sacadeze....nu se sacadeaza tare doar la inceputul clipului cateva secunde si daca pun pe fullscreen se sacadeaza rau rau. Daca poate sa ma ajute cineva sa rezolv problema ii multumesc mult si dau si funda.

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Salut!
Ce browser folosești?
Șterge-i toate datele de navigare prima dată --> www.goo.gl/tgcj3
Fă un update la placa video.
Ia şi update-urile astea -> http://ninite.com/.net-air-shockwave-silverlight/