| kingsinatuo a întrebat:

am o urgenta: am istalat FIFA07 pe pc dar am instalato de pe un DVD nu am downladat-o, sa instalat, acum cand incerc sa intru in fifa imi da o eroare tonguelease insert the correct DVD-ROM, select OK and restart aplication... ce sa fac dau funda ziceti-mi repede va rog

Răspuns Câştigător
| nda a răspuns:

Cauta pe google "crack fifa 07", il descarci si il pui in folderul unde ai instalat tu jocu si pornesti jocul cu acel crack.
In caz ca ai CD-ul original atunci baga-l in unitate si poti porni jocu fara probleme.

1 răspuns:
| Wallsal a răspuns:

Salut!
Pentru mai multe informati privitoare la aceasta intrebare, contactati id mess crissty99.
Salut!
Deci raspunsul la intrebarea ta este urmatorul...tu ca sa poti juca fifa07 iti trebuie ori dvd original, ori crack, deci downloadezi crack si dai copy/paste in folderul unde ai fifa07.Salut!