| TonyStarkRO a întrebat:

Am o urgenta! Azi am fost la scoala, si mi-am uitat telefonul in banca (de prost ce sunt, desigur). Si mi-am amintit abia acasa... N-am mai putut sa ma duc dupa el pentru ca se inchidea scoala. Va rog sa ma ajutati! Am folosit Android Finder, si nu l-am gasit, dar i-am putut pune o parola. Intrebarea mea este: Mai am sanse sa-l gasesc? Daca i-am pus parola i s-a pus parola la telefon si mesajul de pe ecran? Acolo am scris: DA-MI TELEFONUL CA TE SPARG! rolling on the floor Nu stiu daca a mers, dar vreau doar sa ma mai calmez putin si sa va ascult parerile

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| alexandrumarius11 a răspuns:

Offf! Imi pare rau! Te poti duce la politie sa ti-l gaseseasca sa sa intrebi la director sau secretariat! Pentru orice eventualitate, schimba mesajul de pe ecran cu ceva mai elevat gen:"Var og sa imi inapoiati telefonul la adresa___detinatorului___"
Sper sa il gasesti cat mai repede! Si fratele meu si-a pierdut telefonul dar I-a fost inapoiat repede!
Succes si ma bucur daca ti-am dat ceva sfaturi utile!