| RobyMM a întrebat:

am observat că pe Fortnite pe consola și pe mobile îți arată pe lângă skin de unde vin zgomotele(pașii, chesturi, împușcături) și vreau să știu dacă se poate activa acest lucru și pe pc.

Răspuns Câştigător
| Sergiu1Andrei a răspuns:

Se poate activa din meniu, dar o sa iti opreasca sunetul complet. De pe telefon si consola nu poti sa iti dai seama de unde vin sunetele asa de usor ca pe PC. Setarea asta e pentru persoanele surde
https://www.reddit.com/r/FortNiteBR/comments/97zmdr/audio_visualiser_on_pc/

| RobyMM explică (pentru Sergiu1Andrei):

M-am uitat și eu timp de mai multe minute in toate setările audio mi nu am găsit, îmi poți spune cum se numește funcția?

1 răspuns: