| Gabriel3002 a întrebat:

am PC AMD Sempron(tm) Processor 3000+ si e cam vechi si inainte aveam 1 GB RAM si mi-am mai cumparat unu si acum am 2 puteti sa-mi spune si mie niste jocuri tari de care o fi dar sa mearga pe PC? Dau FUNDA la cel care pune cele mai tari jocuri!

3 răspunsuri:
| DAnc3 a răspuns:

Draga baga cati rami vrei ca daca ai o placa video si un procesor de rahat poti sa ai si 100gb de ram ca tot nu-ti merge nimica.

| UrsuletulMisogin a răspuns:

Calculatorul diind foarte slab ti-as recomanda seria need for speed.sunt optimizate pentru sistemul tau.

| KodrutZ a răspuns (pentru UrsuletulMisogin):

Lol, e buna gluma asta. NIMENI nu a stat sa optimizeze jocuri pentru procesoare de office... si nici macar nu ne-a zis ce placa video onboard o fi avind.