| Tery123 a întrebat:

Am primit cadou un mini laptop Asus (folosit) care are instalat din fabrica windows 7 starter si functioneaza cam greu. Intrebarea e ca, daca as instala doar windows 7 ar mai functiona asa de greu?

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Teoretic ar trebui să aibă o partiție de restore.
La bootare afișează probabil un mesaj de genul „for restore, press [oarece buton de pe tastatură]"; apeși acel buton și urmezi instrucțiunile.
Am și eu un ASUS din ăsta (eeePC nu știu cât, tot cu win7 starter) și știu că se poate.

| Tery123 explică (pentru mihai69):

Si eu am tot eeepc