| CristianDora a întrebat:

am primit de Crăciun un volan Logitech driving force gt și încerc sa folosesc pedalele pentru nfs rivals. Volanul funcționează însă pedalele nu. Pedalele îmi funcționează doar pentru anumite funcții în joc dar nu și la condus unde trebuie sa folosesc butonul Te ceea ce e foarte dificil. Toate cablurile sunt conectate corect. Setul este nou. Îmi puteți spune Cum rezolv problema pentru ca am văzut pe internet ca se pot folosi. Rog seriozitate. Ofer funda!

1 răspuns:
| EnvyU a răspuns:

Eu iti sugerez sa stergi jocul pentru ca 1 este o mare porcarie si 2 din cate stiu parca nici la mine nu a mers si am jucat din keyboard. Daca ai vazut pe internet de ce nu ai cautat "how to setup nfs rivals steering wheel"