| Raul5765578 a întrebat:

Salut TPU: am reinstalat gta san andreas dar cand dau sa intru in joc imi apare o eroare the instruction at referenced memory at the memory could not be read ce inseamna asta va rog ajutati-ma

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu la-i descarcat bine...sAU ti-ai sters unele programe din PC

| AlexStefan1 a răspuns:

Clar incearca sa il reinstalezi sau daca nu mere ai sters ceva din System 32

| lucian1230 a răspuns:

Ma dezinstaleaza gta san andreas si descarca-l din nou iar cand in instalei trebuie sa introduci crack-ul si dupa aia poti juca

| Dragusin_Gabi_1984 a răspuns (pentru lucian1230):

Si de unde sa iau un crack bun