| DarthNiger a întrebat:

Salut TPU,am revenit cu o alta problema,cand ma joc pe facebook anumite jocuri,imi trebuie unity web player,il descarc asa cum imi cere, dupa aceea dau refresh la pagina, apoi imi da eroare si un mesaj "Send error" si nu stiu ce.Eu am windows 7 si am citit pe un forum ca program acesta nu este compatibil pentru windows 7, dar am mai jucat jocuri cu unity web player pe windows 7 si mi-au mers, dar la jocul acesta nu imi merge.Va rog spuneti-mi ce sa fac! dau funda!

PS:Jocul de pe facebook se numeste Shadow Gunz big grin

2 răspunsuri:
| Lhurricane a răspuns:

Ce browse folosesti? incearca alt browser.

| DarthNiger explică (pentru Lhurricane):

Am incercat toate browserele Mozilla, Chrome, Internet explorer inca nu am folosit dar o sa incerc, oricum tot asa imi face la toate